Log In / Register Submit Property

działka nad rzeką Guber – natura, cisza, historia

warmińsko-mazurskie, Barciany, Barciany
375 000zł
5zł / m²
  • 836 346 ID
  • m² 74 300
  • Kontakt Pricer Kontakt
  • 884 930 933 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • leśna Rodzaj

Description

Mazurska enklawa nad rzeką: Grunt 7,43 ha z dawnym siedliskiem – Bogusławki, gmina Barciany
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość ziemska o powierzchni 7,43 ha, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Bogusławki (powiat kętrzyński, gmina Barciany). Działka posiada bezpośrednią linię brzegową urokliwej rzeki Guber i jest otoczona dziewiczym krajobrazem łąk, pastwisk oraz lasów. To idealne miejsce na ucieczkę od zgiełku miasta i stworzenie własnej, prywatnej oazy.

Potencjał terenu i historia w tle
Teren jest w większości płaski, z naturalnym, łagodnym wzniesieniem. To właśnie tam znajdują się pozostałości przedwojennego siedliska oraz zabytkowy, stary sad owocowy. Obecność dawnej zabudowy to ogromny atut, który stanowi doskonałą bazę prawną i architektoniczną pod budowę klimatycznego domu, ekologicznego gospodarstwa lub luksusowej agroturystyki.

Dodatkowego, prestiżowego charakteru nadaje lokalizacji bliskie sąsiedztwo historii – zaledwie 3 km w linii prostej dzieli nieruchomość od monumentalnego, barokowego pałacu rodu von Dönhoffów w Drogoszach z 1714 roku.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
Imponująca powierzchnia: 7,43 ha zróżnicowanego terenu (łąki, pastwiska, las oraz historyczna strefa siedliskowa).

Własna linia brzegowa: Bezpośredni, prywatny dostęp do czystej rzeki Guber – idealnej na kajaki czy relaks nad wodą.

Intymność i czyste powietrze: Brak uciążliwego sąsiedztwa, absolutna cisza, spokój i gwarancja nienaruszonego krajobrazu Warmii i Mazur.

Szerokie możliwości inwestycyjne: Idealne miejsce pod tradycyjne siedlisko, nowoczesny projekt „glampingowy”, stadninę koni, agroturystykę premium lub po prostu lokatę kapitału w gruntach.

Lokalizacja
Nieruchomość łączy w sobie całkowitą prywatność z wygodnym dostępem do infrastruktury gminy Barciany oraz bliskością historycznych atrakcji regionu.

Dla kogo? To oferta stworzona dla inwestorów szukających unikalnych gruntów premium, osób pragnących żyć w zgodzie z naturą (slow life) lub pasjonatów Mazur chcących stworzyć wyjątkowy projekt turystyczny.

Zapraszam do kontaktu i osobistego odkrycia uroku tego miejsca!

Features

  • leśna
  • piętro: /
  • rynek:

Similar Properties

Featured
10 000zł 3zł / m²

Działka NAD JEZIOREM, dostęp, pod dom

warmińsko-mazurskie, Sorkwity, Sorkwity Details
  • 833 632 ID
  • m² 3 050
  • Dorota Kontakt
  • 787 739 224 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • budowlana Rodzaj
8 miesięcy ago
Featured
195 000zł 86zł / m²

piękna działka 2267m2, 11-710 Piecki, ul. Nowa

warmińsko-mazurskie, Piecki, Piecki Details
  • 831 761 ID
  • m² 2 267
  • tomasz potrzebowski Kontakt
  • 518-454-103 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • budowlana Rodzaj
8 miesięcy ago
Featured
4 500 000zł 900zł / m²

Siedlisko w sercu mazur 50m od jeziora

warmińsko-mazurskie, Olsztynek, Details
  • 835 177 ID
  • m² 5 000
  • Jakub Łachnowicz Kontakt
  • 692 522 866 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • siedliskowa Rodzaj
4 miesiące ago

Featured Properties

Featured
działka nad rzeką Guber – natura, cisza, historia375 000zł
  • 836 346 ID
  • m² 74 300
  • Kontakt Pricer Kontakt
  • 884 930 933 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • leśna Rodzaj
Featured
Lokal usługowy 78,4 m² Katowice Os. Tysiąclecia4 000zł
  • 836 347 ID
  • m² 75
  • L. Pomieszczeń 4
  • 509 982 790 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • lokal użytkowy Rodzaj
Featured
2 pokojowy apartament z dużym tarasem bez PCC494 000zł
  • 836 348 ID
  • m² 38
  • L. Pomieszczeń 2
  • Janusz Zdybski Kontakt
  • 504 191 129 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 Piętro
  • 3 Liczba pięter
  • 2 025 Rok budowy
  • Apartamentowiec Rodzaj
Featured
Nieruchomość w miejscowości Aleksandrów Pierwszy72 000zł
  • 836 349 ID
  • m² 86 800
  • 124 122 121 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • rolna Rodzaj
Featured
Sprzedam Działkę ROD70 000zł
  • 836 351 ID
  • m² 340
  • Andrzej Byliniak Kontakt
  • 662 108 531 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • rekreacyjna Rodzaj
Featured
Duży dom z sauną i siłownią w atrakcyjnej okolicy1 100 000zł
  • 836 352 ID
  • m² 250
  • L. Pomieszczeń 8
  • Marek Mularczyk Kontakt
  • 515 822 177 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 995 Rok budowy
  • wolnostojący Rodzaj
Featured
Do wynajęcia apartament z garażem I Metro Szwedzka3 600zł
  • 836 354 ID
  • m² 43
  • L. Pomieszczeń 2
  • Zdzisław Grzędziński Kontakt