Log In / Register Submit Property

4-pokojowe mieszkanie po remoncie w centrum Błonia

mazowieckie, Błonie,
624 470zł
10766zł / m²
  • 836 358 ID
  • m² 58
  • L. Pomieszczeń 4
  • Patryk Krasny Kontakt
  • 660 942 751 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 4 Piętro
  • 4 Liczba pięter
  • 1 986 Rok budowy
  • Blok Rodzaj

Description

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,77 m², położone w centrum Błonia. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia – wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodną i kanalizacyjną), dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych nakładów.
Układ i wyposażenie:
4 ustawne pokoje
widna kuchnia z nową zabudową na wymiar oraz wybranym sprzętem AGD
łazienka z nowoczesną zabudową i nową armaturą
duży, funkcjonalny przedpokój z dwiema szafami wnękowymi na wymiar
balkon z widokiem na zieleń
duża piwnica 2.33m2
Okna wychodzą na dwie strony świata – wschód i zachód, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień.
Zastosowano nowe okna PCV, ogrzewanie miejskie – mieszkanie jest ciepłe i ekonomiczne w utrzymaniu.
Pod blokiem znajduje się duży, ogólnodostępny parking.
W najbliższej okolicy: szkoła, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, park oraz komunikacja miejska.
Zaledwie 1 km do stacji PKP Błonie, ok. 6 km do wjazdu na autostradę A2 i 20 km do Warszawy – świetne połączenie dla osób pracujących w stolicy.
Forma własności: pełna własność z księgą wieczystą (zarząd – spółdzielnia mieszkaniowa).

Sprzedaż bezpośrednia – bez dodatkowej prowizji.

Details

  • Building Age: 1986

Features

  • Blok
  • piętro: 4/4
  • rynek: