dolnośląskie, Bystrzyca Kłodzka,
299 000zł
116zł / m²
  • 836 337 ID
  • m² 2 559
  • Krzysztof Konieczny Kontakt
  • 502 587 687 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • budowlana Rodzaj

Description

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2559 m² położona w malowniczej miejscowości Lasówka, gmina Bystrzyca Kłodzka, w bezpośrednim sąsiedztwie Zieleńca i Gór Orlickich.

Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną. Decyzja została wydana po szczegółowym postępowaniu administracyjnym i analizie urbanistycznej.

Najważniejsze atuty:

bardzo atrakcyjna lokalizacja w rejonie Zieleńca,
spokojna i widokowa okolica,
idealne miejsce pod dom całoroczny, second home lub inwestycję turystyczną,
dostęp do drogi,
możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej,
duży potencjał wzrostu wartości nieruchomości w regionie,
teren dla osób ceniących ciszę, naturę i góry.

Lasówka jest jedną z najbardziej perspektywicznych lokalizacji w Kotlinie Kłodzkiej. W pobliżu znajdują się:

Zieleniec Ski Arena,
szlaki górskie i rowerowe,
trasy narciarskie biegowe,
granica z Czechami,
tereny rekreacyjne i turystyczne.

Działka ma regularny kształt i bardzo dobry potencjał pod budowę domu w górskim klimacie.

Nieruchomość szczególnie atrakcyjna dla osób szukających miejsca pod:

dom wakacyjny,
spokojne miejsce do życia z dala od miasta.

Cena: 299 000 zł (do negocjacji)

Sprzedaż bezpośrednia.

Features

  • budowlana
  • piętro: /
  • rynek: