Log In / Register Submit Property

Budynek przemysłowy 3323 m2 w Bielawie

dolnośląskie, Bielawa, Bielawa
1 163 000zł
349zł / m²
  • 836 326 ID
  • m² 3 323
  • L. Pomieszczeń 20
  • 534 196 792 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 3 Liczba pięter
  • obiekt Rodzaj

Description

Kamienica – budynek jest obecnie przemysłowy, ale można zmienić sposób użytkowania na "mieszkaniowy". Budynek do remontu.

Lokalizacja: Bielawa /woj. Dolnośląskie/ ul. Waryńskiego 24
Powierzchnia: 3.323 m2
Powierzchnia działki: 2.332 m2
Rodzaj nieruchomości: produkcyjno-magazynowa

Opis:
Przedmiotową nieruchomość stanowi działka nr 13/11 o powierzchni 2332 m2 zabudowana II piętrowym budynkiem byłej przędzalni (o funkcji biurowo-magazynowej), wolno stojącym budynkiem portierni, budynkami o funkcji garażowej (była kuźnia, warsztat oraz spawalnia), stację trafo. Teren posiada uzbrojenie w podstawowe sieci komunalne (energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną). Rozwój najbliższego otoczenia w kierunku zabudowy mieszkaniowej sprawia, że działka idealnie nadaje się pod handel, usługi, a także na mieszkaniówkę.
Nieruchomość wpisana jest do rejestru zabytków jako dobro kultury – Jako zabytek ZWOLNIONY Z PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI, istnieje też możliwość ubiegania się o refundację remontu od konserwatora zabytków. Dach – do kapitalnego remontu (obecnie część dachu się zawaliła).

Nieruchomość posiada Decyzję o Warunkach Zabudowy, zakładającą możliwość przystosowania jej na cele handlowo – usługowo – mieszkaniowe.
Dodatkowo – przeprowadzona została dokładna inwentaryzacja obiektów oraz istnieje projekt
przystosowania obiektów zatwierdzony przez konserwatora zabytków (w załączniku przykładowe plany)