Log In / Register Submit Property

4 lokale inwestycyjne z najemcami Dąbrowa Górnicza

śląskie, Dąbrowa Górnicza, Gołonóg
2 100 600zł
1635zł / m²
  • 836 322 ID
  • m² 1 284
  • L. Pomieszczeń 20
  • 534 196 792 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 3 Liczba pięter
  • lokal użytkowy Rodzaj

Description

Na sprzedaż 4 wydzielone lokale inwestycyjne w nieruchomości przy ul. Perla 10 w Dąbrowie Górniczej woj. śląskie (budynek po byłym biurowcu kopalni „Paryż”). Lokale o zróżnicowanych powierzchniach, z dużym potencjałem inwestycyjnym i możliwością elastycznego wykorzystania.
Lokale są częściowo wynajęte i generują regularny, comiesięczny dochód, co czyni ofertę gotową inwestycyjnie od pierwszego dnia.

Cena nieruchomości została zróżnicowana w zależności od stopnia komercjalizacji oraz potencjału poszczególnych powierzchni:
– Powierzchnie wynajęte: 2000 zł/m²
– Powierzchnie niewynajęte: 1300 zł/m²
– Poddasze (lokal nr 4 – do adaptacji): 1000 zł/m²

– Lokal 519,8 m2 znajduje się na parterze (wschodnia część budynku) i jest połączony wewnętrznymi schodami z lokalem na I piętrze, tworząc jedną funkcjonalną całość o łącznej powierzchni 519,8 m². Aktualnie ok. 456,8 m² powierzchni jest wynajęte zapewniając regularny przychód od pierwszego dnia inwestycji.
Cena: ok. 998 500 zł (oferowana cena ma charakter zmienny i zależy od powierzchni wynajętych lokali na dzień sprzedaży)

– Lokal 181 m2 Lokal znajduje się na parterze budynku, w wydzielonej – środkowej części. Lokal posiada dostęp bezpośrednio z terenu poprzez wejście od samodzielnej klatki schodowej. Obecnie cała powierzchnia lokalu jest wynajęte, zapewniając regularny przychód od pierwszego dnia inwestycji.
Cena: ok. 362 000 zł (oferowana cena ma charakter zmienny i zależy od powierzchni wynajętych lokali na dzień sprzedaży)

– Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku, w wydzielonej – środkowej części. Lokal posiada dostęp bezpośrednio z terenu poprzez wejście od samodzielnej klatki schodowej. Łączna powierzchnia lokalu to ok. 240 m2 co zapewnia dużą i funkcjonalną przestrzeń do różnorodnej aranżacji. Obecnie wynajęte jest ok. 121,8 m2 powierzchni lokalu, zapewniając regularny przychód od pierwszego dnia inwestycji.
Cena: ok. 397 400 zł (oferowana cena ma charakter zmienny i zależy od powierzchni wynajętych lokali na dzień sprzedaży)

– Lokal – Poddasze o powierzchni ok. 342,70 m² stanowi istotny potencjał inwestycyjny nieruchomości w zakresie zmiany sposobu użytkowania. Ze względu na układ, wysokość oraz charakter budynku, powierzchnia ta może zostać zaadaptowana na lofty, co jest spójne z historycznym i poprzemysłowym charakterem obiektu (dawny budynek związany z działalnością kopalni „Paryż”).
Cena: ok. 342 700 zł (oferowana cena ma charakter zmienny i zależy od powierzchni wynajętych lokali na dzień sprzedaży)

Dodatkowo w tej lokalizacji oferujemy jeszcze jedną nieruchomość. To świetna propozycja dla inwestorów poszukujących większego potencjału inwestycyjnego. Jest to działka nr 2097 o powierzchni 4038 m², zabudowana pięciokondygnacyjnym budynkiem byłej łaźni górniczej o powierzchni 6 971 m².
Budynek:
– powierzchnia: 6.971 m2
– powierzchnia działki: 4.038 m2
– kubatura: 33.765 m3
– nowe pokrycie dachowe