Compare Properties
You can compare only 4 properties
Compare
Reset
Home
Home 1
Home 2
Home 3
Home 4
Home 5
Home 6
Single Properties
Property Style 1
Property Style 2
Property Style 3
Search Styles
Sidebar Search
Advanced Search
Home Search 1
Home Search 2
Home Search 3
Submit Property
Działka z domem letnim i dużą działką leśną
mazowieckie, Wiskitki, Nowa Wieś
699 000zł
18zł / m²
836 256
ID
m²
36 839
Adrian Koziarek
Kontakt
500 570 360
Nr Telefonu
sprzedaż
Transakcja
siedliskowa
Rodzaj
Description
Działka – 3,68 ha
Features
piętro: /
rynek:
siedliskowa
Similar Properties
Featured
95 000zł
56zł / m²
Działka bud 216/35 na osiedlu zamknięty k.Nasielsk
mazowieckie, Nasielsk,
Details
833 320
ID
m²
1 689
Maciej Kotkowski
Kontakt
799 068 046
Nr Telefonu
sprzedaż
Transakcja
budowlana
Rodzaj
Featured
580 000zł
328zł / m²
Działka budowlana 1766 m2 – Międzyborów
mazowieckie, Jaktorów, Międzyborów
Details
835 684
ID
m²
1 766
Kamil Sułkowski
Kontakt
534 315 902
Nr Telefonu
sprzedaż
Transakcja
budowlana
Rodzaj
Featured
310 000zł
513zł / m²
DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO CENTRUM RADZYMINA
mazowieckie, Warszawa,
Details
835 845
ID
m²
604
Krystyna
Kontakt
535 569 268
Nr Telefonu
sprzedaż
Transakcja
budowlana
Rodzaj
Featured Properties
Featured
Warszawa – Mokotów – ul. Wiktorska– 50 m2
1 190 000zł
836 252
ID
m²
50
L. Pomieszczeń
3
Paweł
Kontakt
664 757 366
Nr Telefonu
sprzedaż
Transakcja
2
Piętro
4
Liczba pięter
1 978
Rok budowy
Blok
Rodzaj
Featured
Mieszkanie 3 pokojowe oraz garaż
360 000zł
836 253
ID
m²
58
L. Pomieszczeń
3
692 387 054
Nr Telefonu
sprzedaż
Transakcja
4
Piętro
4
Liczba pięter
Blok
Rodzaj
Featured
Dom w wysokim standardzie z ekspozycją na zieleń
2 370 000zł
836 255
ID
m²
132
L. Pomieszczeń
4
788 077 322
Nr Telefonu
sprzedaż
Transakcja
2 012
Rok budowy
bliźniak
Rodzaj
Featured
Działka z domem letnim i dużą działką leśną
699 000zł
836 256
ID
m²
36 839
Adrian Koziarek
Kontakt
500 570 360
Nr Telefonu
sprzedaż
Transakcja
siedliskowa
Rodzaj
Featured
Wyremontowane 2 pokoje|Teofilów|Balkon|
480 000zł
836 251
ID
m²
47
L. Pomieszczeń
2
793 545 845
Nr Telefonu
sprzedaż
Transakcja
2
Piętro
10
Liczba pięter
Blok
Rodzaj
Featured
Do wynajęcia komfortowa kawalerka ul. Bzowa
2 200zł
836 238
ID
m²
27
L. Pomieszczeń
1
Agnieszka
Kontakt
505 629 197
Nr Telefonu
wynajem
Transakcja
4
Piętro
4
Liczba pięter
1 960
Rok budowy
Blok
Rodzaj
Featured
SPRZEDAM mieszkanie centrum Lublina bez pośrednika
320 000zł
836 245
ID
m²
45
L. Pomieszczeń
2
794 333 966
Nr Telefonu
sprzedaż
Transakcja
1
Piętro
3
Liczba pięter
Kamienica
Rodzaj
Featured
Kawalerka w centrum Bytomia | Blok | Miejskie C.O!
129 000zł
836 246
ID
m²
24
L. Pomieszczeń