Log In / Register Submit Property

Dwupoziomowe-dwupak,59,26m+58,87,top lokalizacja

śląskie, Bielsko-Biała, Leszczyny
1 049 000zł
8889zł / m²
  • 836 219 ID
  • m² 118
  • L. Pomieszczeń 5
  • Maciej Muras Kontakt
  • 504 484 747 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 Piętro
  • 2 Liczba pięter
  • 2 026 Rok budowy
  • Apartamentowiec Rodzaj

Description

Mieszkanie dwukondygnacyjne. Możliwość częściowej niezależności mieszkań (niekolidujące wejście na 2 piętro).

Nowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich – Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpoczywać!

Ostatnia chwila na możliwość uwzględnienia życzeń klienta co do rozmieszczenia ścian działowych.

Co nas wyróżnia?
4 BALKONY: po 2 na każdej kondygnacji. Łącznie ponad 18 metrów dodatkowej powierzchni balkonów nie wliczanej do powierzchni użytkowej.

POMPA CIEPŁA W STANDARDZIE – niezależność i najniższe rachunki (klasa energetyczna A).

ZERO GRZEJNIKÓW – ogrzewanie podłogowe w całym domu to 100% możliwości aranżacyjnych.

READY FOR EV – Twoje miejsce postojowe posiada już wyprowadzone kable z prądem. Ładowanie auta elektrycznego w domu staje się proste!

LOKALIZACJA – okolica luźnej zabudowy domów jednorodzinnych.

Inteligentne rozwiązania: Rolety sterowane elektrycznie w każdym oknie.

MATERIAŁY PREMIUM:

• Porotherm Dryfix na piance (bez tradycyjnej zaprawy). Technologia ta eliminuje mostki termiczne zapewniając doskonałą izolację cieplną.
• Monolityczne „lane” stropy zapewniają trwałość na pokolenia.
• Styropian grafitowy posiadający najlepsze parametry izolacyjności cieplnej. Dzięki zastosowaniu szarego styropianu ściany zewnętrzne nie są nienaturalnie grube. Dzięki temu wnęki okienne są płytsze, co pozwala na wpadanie do mieszkania większej ilości światła dziennego