Log In / Register Submit Property

3 pokojowe, z widokiem, po remoncie, tramwaj

mazowieckie, Warszawa, Mokotów
3 900zł
70zł / m²
  • 828 510 ID
  • m² 55
  • L. Pomieszczeń 3
  • 608 502 821 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 6 Piętro
  • 8 Liczba pięter
  • Blok Rodzaj

Description

Mieszkanie 55 m², 3 pokoje, balkon, garaż podziemny – ul. Czerska 18, Warszawa

Do wynajęcia jasne, ciche i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. Czerskiej 18 w Warszawie.

Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Z lokalu rozciąga się ładny widok na miasto, a duży balkon z miejscem do siedzenia pozwala wygodnie korzystać z przestrzeni na świeżym powietrzu.

Układ mieszkania:

salon z aneksem kuchennym,
dwie niezależne sypialnie,
łazienka z WC, kabiną prysznicową i pralką,
przedpokój z pojemną szafą,
duży balkon.
Mieszkanie jest świeżo wykończone, słoneczne, umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Standard wykończenia jest bardzo dobry, a układ lokalu sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak i osób pracujących zdalnie.

Lokalizacja

Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej części miasta, w pobliżu Łazienek Królewskich. To świetne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, ale jednocześnie mieć dostęp do terenów zielonych i spokojnej okolicy.

W najbliższym otoczeniu znajdują się:

przystanek tramwajowy ok. 200 m od budynku,
sklepy i punkty usługowe na parterze budynku,
szkoły podstawowe i ponadpodstawowe,
tereny spacerowe i rekreacyjne,
szybki dojazd do centrum oraz innych części Warszawy.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, wliczone w cenę najmu.