Log In / Register Submit Property

GRUNT INWESTYCYJNY MPZP U1 + HALA 0.75 ha

pomorskie, Szemud, Koleczkowo
2 200 000zł
1976zł / m²
  • 835 216 ID
  • m² 1 113
  • L. Pomieszczeń 2
  • Izabela Formella Kontakt
  • 507 068 062 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 Liczba pięter

Description

Na sprzedaż nieruchomość o charakterze komercyjnym – grunt usługowo-produkcyjny objęty MPZP (symbol U1), zabudowany halą produkcyjno-magazynową oraz zapleczem socjalno-technicznym.
Oferta skierowana do inwestorów oraz firm poszukujących nieruchomości z realnym potencjałem operacyjnym i rozwojowym w bezpośrednim zapleczu Trójmiasta.
________________________________________
KLUCZOWE PARAMETRY
• powierzchnia działki: ok. 7 543 m² (0,75 ha)
• przeznaczenie MPZP: U1 – usługi / produkcja / magazynowanie
• hala produkcyjno-magazynowa: ok. 1 113 m²
• zaplecze socjalno-biurowe: ok. 233 m² (parter + podpiwniczenie)
• dostęp do drogi asfaltowej
• 2.3 km od trasy S6
• pełne uzbrojenie terenu (media)
• stan prawny: pełna własność, brak hipotek
• aktualny operat szacunkowy – do wglądu
________________________________________
ATUTY INWESTYCYJNE
• grunt usługowo-produkcyjny z obowiązującym MPZP – brak ryzyka planistycznego
• istniejąca zabudowa – możliwość natychmiastowego wykorzystania
• potencjał dalszej zabudowy i intensyfikacji wykorzystania terenu
• gotowa infrastruktura techniczna
• lokalizacja w dynamicznie rozwijającym się obszarze zaplecza Trójmiasta
• skala nieruchomości atrakcyjna dla inwestora i firmy
________________________________________
MOŻLIWE SCENARIUSZE WYKORZYSTANIA
• działalność produkcyjna
• magazyn / logistyka
• baza usługowa
• siedziba firmy z zapleczem operacyjnym